Skip links

Sakarya Yurt

Sakarya Üniversitesi kampüsüne en yakın yurt olan Unigarden Yurt, Sakarya yurt konseptindeki benzerleri arasında  sunmuş olduğu yurt imkanları  ile öğrencilerin bir numarası olmaya devam ediyor. Unigarden Sakarya Öğrenci Yurdu; benzerlerine göre üstün imkanları, çağdaş mimarisi ve öğrenci yurdu fiyat skalası ile sizlere ayrıcalıklı bir barınma imkanı sunuyor.

Unigarden Sakarya Öğrenci Yurdu

Unigarden Sakarya Yurdu güvenlik ve konforu arayan öğrencilerin tercihi olmaya devam ediyor. Özellikle Sakarya Üniversite’sinde ilk senelerini geçirmekte olan öğrencilerin tercihi olan yurdumuz, sosyal imkanları, okula olan yakınlığı, spor alanları, kuaförü, fix cafesi gibi olanaklarıyla bir öğrencinin ihtiyacı olan tüm hizmetleri doğa ile iç içe güvenli bir ortamda sunuyor.

Kız Öğrenci Yurdu

Sakarya'da bulunan Kız Öğrenci Yurdumuza ait detaylı bilgilere ulaşmak ve ön kayıt talebinde bulunmak için hemen bize ulaşın.

Kız Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Sakarya'da bulunan Erkek Öğrenci Yurdumuza ait detaylı bilgilere ulaşmak ve ön kayıt talebinde bulunmak için hemen bize ulaşın.

Erkek Öğrenci Yurdu

Yurt Özellikleri

 • Daireler 1+1 veya 2+1 seçenekleriyle öğrencilere Sakarya’da Yurt konseptinden çok, sıcak bir ev ortamı sağlıyor.
 • Her dairede ortak kullanım alanları; salon-mutfak, banyo, hol, balkon ve tercih ettiğiniz daireye göre yatak odaları bulunuyor.
 • Mutfak kısmında öğrenciler için yeterli olabilecek, kullanışlı mutfak dolapları, buzdolabı, çamaşır makinesi ve salonda televizyon gibi eşyalar mevcuttur.
 • Salonda şık bir L koltuk, televizyon sehpası, aynı zamanda çalışma masası ile birlikte yemek masası bulunmakta.
 • Hol kısmında boy aynası ve askılık bulunurken, banyoda ise duşakabin sistemli klozet ve lavabodan oluşmakta.
 • Yatak odasında ise bir adet bazalı yatak, 2 kapılı kullanışlı bir dolap, komodin, çalışma masası ve kitaplık rafları mevcut.
 • Yeterli bir balkon alanına sahip daire size Unigarden’nın; Sakarya Yurt olarak nefis peyzajına açılan bir manzara olanağı sağlıyor.
 • Merkezi ısıtma sistemi sayesinde ısınmak çok daha kolaylaşıyor.
 • Her şey dahil paket içeriğinde, faturaların oluşu öğrenciye rahatlıkla elektrik, su kullanım avantajı sağlıyor. Dolayısıyla fatura derdine son…
 • İstediğiniz arkadaşınız ile konaklayabileceğiniz gibi, Unigarden sizi, size uygun olan öğrenciyle eşleştirebilir. Anlaşmazlıklar durumunda ise kendi içerisinde tekrar değişim sağlayabilirsiniz.
 • 2+1 dairelerimizde 2 kişi kalabilirken, 1+1 lerde ise 1 veya iki kişi rahatlıkla kalabilir.
 • Kaliteli eşyalarıyla uzun süreli rahat kullanım sağlayan Unigarden, öğrencilerine sunduğu imkanlar ile yurtlar içinde en çok tercih edilen olmayı başarıyor.

Sakarya’da Yurt arıyorsanız, kız öğrenci veya erkek öğrenci yurtlarına bakmadan önce, Sakarya Üniversitesi’ne komşu olan Unigarden’ı incelemeden karar vermeyin.

Sakarya Yurt Binamıza Ait Görseller

Sakarya Öğrenci Yurdumuza ait farklı açılardan çekilmiş galeri resimleri aşağıda listelenmektedir.

Unigarden Sakarya Yurt

Unigarden Sakarya Yurt hizmetleri ile ilgili bilgi almak, ön kayıt oluşturmak ve sorularınızı iletmek için bize yazın.

Ön Kayıt Formu