Skip links

Sakarya Apart

Apart, kelime anlamı olarak; bir site veya apartman içerisinde bulunan dairelerin belirli bir ücret karşılığında üniversite öğrencilerine veya çalışanlara tahsis edilmesidir. Unigarden Sakarya Apart daireler genel olarak 50-100 m² büyüklüğünde olup fiyatı da daire genişliğine göre değişmektedir.

Antalya, Eskişehir, İstanbul gibi bazı şehirlerde apart kültürü yaygın olsa da üniversite öğrencilerinin geneli bu tabire yabancı. Üniversiteliler genellikle KYK yurdu, özel yurtlar ve öğrenci evi tercihlerine yönelseler de öğrenci apartları da barınma tercihleri arasında bulunmaktadır.

Sakarya Yurt

Unigarden Sakarya Apart Evleri

Evinizin konforunu Unigarden Sakarya Apart evlerinde yaşamak ister misiniz? Temiz, güvenli ve konforlu onlarca apart dairesi siz öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz. Uygun fiyatları ve okula olan yakınlığı ile Sakarya Üniversitesi öğrencilerinin en çok tercih ettiği barınma seçeneklerinden birisidir.

Unigarden Sakarya Yurtları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kız Öğrenci Apartı

Sakarya'da bulunan Kız Öğrenci Apartı ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve ön kayıt talebinde bulunmak için hemen bize ulaşın.

Kız Öğrenci Apartı

Erkek Öğrenci Apartı

Sakarya'da bulunan Erkek Öğrenci Apartı ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve ön kayıt talebinde bulunmak için hemen bize ulaşın.

Erkek Öğrenci Apartı

Apart Özellikleri

Sakarya Üniversitesinin yanıbaşında bulunan 600 dairelik Unigarden Apartları lüks imkanları ve cazip fiyatlarıyla öğrencilere konforlu bir yaşam sunuyor. Kocaman bir kompleks olan Unigarden Apartları bünyesinde barındırdığı:

  • market
  • bay/bayan kuaförleri
  • fitness salonu
  • Barbekü Alanı
  • Basketbol/Voleybol Sahası
  • Geniş doğal alanı
  • Serdivan’ın eşsiz manzarası
  • Gölet ve yeşil alanı barındıran kusursuz peyzajı

Sakarya’da Yurt arıyorsanız, kız öğrenci veya erkek öğrenci yurtlarına bakmadan önce, Sakarya Üniversitesi’ne komşu olan Unigarden’ı incelemeden karar vermeyin.

Sakarya Apart Binamıza Ait Görseller

Sakarya Öğrenci Apartına ait farklı açılardan çekilmiş galeri resimleri aşağıda listelenmektedir.

Unigarden Sakarya Apart

Unigarden Sakarya Apart hizmetleri ile ilgili bilgi almak, ön kayıt oluşturmak ve sorularınızı iletmek için bize yazın.

Ön Kayıt Formu