Skip links

Hakkımızda

Kısaca

Unigarden

Unigarden 2016 yılında ilk etabı 1000 öğrenci kapasitesi 2017 yılında 2. etap toplamda 2300 öğrenci kapasitesi ile hizmete girmiştir. Toplamda 1000 öğrenciye yurt konseptinde konaklama hizmeti vermektedir. Üniversitenin hemen yanındaki bu proje sadece Sakarya üniversitesi öğrencilerinden oluşan bir öğrenci kenti olma amacıyla öğrencilerin konaklama hizmetlerini aynı zamanda sosyal ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Unigarden 3 tarafı doğa ile çevrili yeşil ile iç içe ve sadece öğrencilere hizmet veren 46.000 metrekare üzerine kurulmuş Türkiye’nin en büyük öğrenci yaşam projesidir ve vizyon olarak öğrencilere rahat bir kampüs yaşamı vad etmektedir.

UNİGARDEN’DA

Neler Var?

  1. Etap:  620 daire, market, cafe-restoran, fitnes salonu ve spor alanlarından oluşan 1. Etap  30.06.2017 tarihi itibari ile tamamlanmış olup,  öğrencilere öğrenci evi konseptinde   hizmet vermeye başlamıştır.
  2. Etap: 360 daire ve spor alanlarından oluşan 2. Etap 30.12.2017 itibari ile tamamlanmış olup, öğrenci yurdu konseptinde hizmet vermektedir.
  3. Etap AVM : 2019 itibari ile bitmesi planlanan AVM, bir yandan öğrencilerin yaşam kalitesini arttıracaktır.
[gmedia id=5]

UNIGARDEN, öğrencilere bölgedeki en iyi imkânları sunuyor; bütün ihtiyaçlara hitap eden lüx daireler, spor sahaları, cafe&restoran, profesyonel fitnes salonu , market, alışveriş merkezi ve yemyeşil doğasıyla birlikte Sakarya Üniversitesi’ne 1 dakikalık konumuyla, bölgede öğrencilere sunulan en detaylı ve en büyük yaşam projesi.

Etrafındaki eşsiz orman manzarasıyla UNIGARDEN, tam bir doğa projesi. Yanı başında bulunan ormanın ferahlığından ve eşsiz doğasından esinlenilerek tasarlanan UNIGARDEN’da, doğal olarak yaşam kalitesi artıyor. Bölgedeki tüm ihtiyaçları karşılayabilecek sosyal yaşam alanları ve bölge ihtiyaçları gözetilerek üretilen çözümler, UNIGARDEN’ da hayata geçiyor.